Mobilna wypożyczalnia rowerowa Wypożyczalnia rowerowa długo okresowa Profesjonalna obsługa imprez masowych
Nasza mobilna wypożyczalnia rowerowa zapewnia profesjonalna obsługa imprez masowych, jedno lub kilkudniowych. Ogarniamy całą Polskę. Dostarczamy wymaganą ilość rowerów na czas w wyznaczone miejsce, zapewniamy kompleksową obsługę oraz serwis. Dostosowujemy rowery do wymagań klienta, w zależności od tego rowery posiadają odpowiednią charakterystykę. Tworzymy bezpieczny i zorganizowany ruch rowerowy na czas obsługiwanego wydarzenia, zapewniamy materiały informacyjne dotyczące wypożyczalni oraz czytelny i jasny regulamin danej wypożyczalni.
W zależności od rodzaju wydarzenia, ilości osób uczestniczących, oraz czasu trwania planujemy ilość rowerów przeznaczanych na daną wypożyczalnię.
Wszystkie szczegółowe informacje i oferta przesyłana jest po ustaleniu wstępnych postanowień.

Kontakt:
Tojmek: +48 888 788 847
Chcesz rower na sezon nie masz co z nim zrobić w czasie zimy, zgłoś się do nas. Możesz mieć rower na weekend, miesiąc, a jak chcesz to nawet na pół roku. Nie martwisz się o serwis, masz od tego JADYMY serwis całodobowy.
Studiujesz w zaocznie w Krakowie, to idealne rozwiązanie dla ciebie. Nie ma problemu z przechowywaniem dwóch kółek u znajomych. Masz ochotę na wycieczkę rowerową przychodzisz, zabierasz i jedziesz ile chcesz.
Cena jest uzależniona od czasu na jaki wypożyczysz rower.
Pamiętajcie, że czas działa na waszą korzyść!

Kontakt:
Tojmek: +48 888 7 888 47
Muzyka, konferansjerka, światło, nagłośnienie, multimedia.
Doświadczenie oraz pasja związana z organizacją oraz prowadzeniem wielu imprez masowych, pozwoliła nam wypracować indywidualny styl i wysoki poziom.
Zapewniamy DJ-i, którzy poprowadzą imprezę okolicznościową każdego rodzaju:, imprezy firmowe, vip wesela, hepeningi, imprezy masowe, studniówki. Głównym atutem jest muzyczne dostosowanie się do wymagań danego wydarzenia.
Dodatkowo zapewniamy całościową obsługę nagłośnieniową, oświetleniową oraz multimedialną.

Kontakt:
Tojmek: + 48 888 7 888 47
Mutii: + 48 692 814 133

design by ColorCube